INSPIRACE A INFORMACE

www.gardimo.cz je blog o zahradě, jehož cílem je: inspirovat a informovat.

Zahrada, to je ta krásnější část pozemku okolo domu. Mám cíl Vás inspirovat ke krásnějšímu trávníku, za kterým je vždy mnoho práce, ale také k odpočinku. Blog má tři hlavní oblasti, kterými se Vás pokusím provést: trávník, grilování a zahradní stavby.

Sám provozuji internetový obchod www.svet-travniku.cz a díky svému jednomu z minulých povolání ( prodej hnojiv, osiv a zahradních potřeb ) mám k zahradě velmi blízko.

Provozovatel webu

Michal Kudrna
IČO: 76077161

Další rozšířené informace o zahradě jsou na partnerském internetovém magazínu Rosmarinus.cz

 

Na webu jsou sem tam nějaké ceny a různé odkazy. Udělejme si v tom jasno. Nic neskrýváme  A budu rád pokud mi napíšete nějaký tajný tip.

 

SPOLUPRÁCE

Máte inspirující zážitek ze zahrady?  Máte tip na nějakou praktickou vychytávku, nářadí, stroj nebo pracovní postup? Chcete seznámit ostatní s vaší recenzí na nějaký produkt? Grilujete a máte netradiční recept? Napište mi, rád si vše přečtu a zveřejním.

Pro firmy nabízím různé možnosti inzerce.

Kontakt: michal@gardimo.cz

CENY

U recenzí a představení různých zahradní potřeb a pomůcek jsou uvedené ceny. Tyto ceny jsou převzaté z internetových obchodů, ceny si sami nevymýšlíme. Jsou uvedeny včetně DPH. Jsou aktuální v den zveřejnění příspěvku. Jednotlivé internetové obchody mohou ceny průběžně měnit.

Jsou uváděny pouze pro Vaši lepší orientaci a představu o jednotlivých produktech.

ODKAZY

U některých produktů a služeb, o kterých zde na www.gardimo.cz píšeme a představujeme je, jsou uvedeny provizní odkazy ( affiliate odkazy). Co to znamená? Pokud si po kliknutí na takový odkaz něco koupíte, my dostaneme malou provizi z každého vašeho nákupu. Vy ale neplatíte nikdy nic navíc, ceny jsou stejné. Provize nám je vyplácena vždy z marketingového rozpočtu firmy, která produkty a služby prodává, například podobně jako reklama.